FXUB63.54.0150C
DigiKeys produktnummer
931-FXUB63.54.0150C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FXUB63.54.0150C
Beskrivning
WIDE BAND FLEX ANTENNA, 150MM 1.
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
829MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz GPS, ISM, LTE, Wi-Fi Patch (flat) RF-antenner 698MHz-3GHz 4,5dBi, 2,33dBi, 4,6dBi, 4,7dBi, 4,4dBi, 4dBi I-PEX MHF4L Lim
Kategori
VSWR
Tillverkare
Taoglas Limited
Returförlust
-3,4dB, -9,7dB, -9,8dB, -10,5dB, -10,7dB
Förpackning
Bulk
Förstärkning
4,5dBi, 2,33dBi, 4,6dBi, 4,7dBi, 4,4dBi, 4dBi
Artikelstatus
Aktiv
Effekt - max
5 W
RF-familj/standard
AGPS, mobilnät, allmän ISM, WiFi
Egenskaper
Kabel - 150mm
Frekvensgrupp
Bredband
Terminering
I-PEX MHF4L
Frekvens - (center/band)
829MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz
Monteringstyp
Lim
Frekvensomfång
698MHz-3GHz
Höjd (max)
0,008" (0,20mm)