AGGBP.25A.07.0060A
DigiKeys produktnummer
931-1405-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AGGBP.25A.07.0060A
Beskrivning
RF ANT 1.575/1.602GHZ CER 60MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Keramisk (patch) RF-antenner 1,575GHz-1,602GHz -1dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Ytmontering
Kategori
Antal band
2
Tillverkare
Taoglas Limited
VSWR
2
Förpackning
Tråg
Förstärkning
-1dBi
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
LNA, filter
RF-familj/standard
Navigering
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens - (center/band)
1,575GHz, 1,602GHz
Höjd (max)
0,311" (7,90mm)
Frekvensomfång
1,575GHz-1,602GHz