AGGBP.SL.18A.07.0060A
DigiKeys produktnummer
931-AGGBP.SL.18A.07.0060A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AGGBP.SL.18A.07.0060A
Beskrivning
ACTIVE GPS L1/L2 LOW PROFILE STA
Detaljerad beskrivning
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Keramisk (patch) RF-antenner 1dBi, 1,38dBi, 1,15dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AGGBP.SL.18A.07.0060A Modeller
Kategori
Antal band
3
Förstärkning
1dBi, 1,38dBi, 1,15dBi
Egenskaper
Kabel - 60mm, LNA, filter
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Höjd (max)
0,337" (8,57mm)
Frekvens - (center/band)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz