AGGBP.25B.07.0060A är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Pulse Electronics
I lager: 0
Datablad
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Keramisk (patch) RF-antenner 1,559GHz-1,61GHz 27dBi, 25,5dBi, 26dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Ytmontering
AGGBP.25B.07.0060A
DigiKeys produktnummer
931-1406-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AGGBP.25B.07.0060A
Beskrivning
RF ANT 1.561/1.575GHZ CER 60MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal band
3
Tillverkare
Taoglas Limited
VSWR
2
Förstärkning
27dBi, 25,5dBi, 26dBi
Egenskaper
Kabel - 60mm, LNA, filter
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Frekvens - (center/band)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Höjd (max)
0,311" (7,90mm)
Frekvensomfång
1,559GHz-1,61GHz