UMK325B7105KH-T
DigiKeys produktnummer
587-1366-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-1366-1-ND - Remsbit (CT)
587-1366-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMK325B7105KH-T
Beskrivning
CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UMK325B7105KH-T Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)