VJ1210Y105KXAAT
DigiKeys produktnummer
720-1822-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1822-1-ND - Remsbit (CT)
720-1822-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210Y105KXAAT
Beskrivning
CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
VJ1210Y105KXAAT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)