CL32B105KBHNNNF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 152 676
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 81 487
Datablad
Direkt
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Vishay Vitramon
Uppgradering
KYOCERA AVX
Uppgradering
KEMET
Similar
KYOCERA AVX
Similar
Parametrisk ekvivalent
TDK
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
CL32B105KBHNNNF
DigiKeys produktnummer
CL32B105KBHNNNF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL32B105KBHNNNF
Beskrivning
CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CL32B105KBHNNNF Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)