GRM32RR71H105KA01L
DigiKeys produktnummer
490-1863-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-1863-1-ND - Remsbit (CT)
490-1863-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM32RR71H105KA01L
Beskrivning
CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
GRM32RR71H105KA01L Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)