QMK316B7683KL-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
TDK
I lager: 194
TDK
Chemi-Con
Chemi-Con
0.068 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)