QMK316B7683KLHT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 1 650
Datablad
0.068 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)