MBASQ31LSB7683KTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Walsin Technology Corporation
TDK
I lager: 194
TDK
Chemi-Con
Chemi-Con
0.068 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
MBASQ31LSB7683KTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MBASQ31LSB7683KTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBASQ31LSB7683KTNA01
Beskrivning
CAP CER 0.068UF 250V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MBASQ31LSB7683KTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)