MMASS31QHB7472KTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
TDK
TDK
4700 pF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
MMASS31QHB7472KTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MMASS31QHB7472KTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMASS31QHB7472KTNA01
Beskrivning
CAP CER 4700PF 630V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MMASS31QHB7472KTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,049" (1,25mm)