MCASQ21GSB7223KTNA1J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
Knowles Syfer
0.022 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
MCASQ21GSB7223KTNA1J
DigiKeys produktnummer
587-MCASQ21GSB7223KTNA1JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASQ21GSB7223KTNA1J
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCASQ21GSB7223KTNA1J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)