MBASQ21GSB7223KTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
Knowles Syfer
0.022 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
MBASQ21GSB7223KTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MBASQ21GSB7223KTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBASQ21GSB7223KTNA01
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MBASQ21GSB7223KTNA01 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)