QMK212B7223KGHT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | QMK212B7223KGHT |
Beskrivning | CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805 |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.022 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012) |
EDA-/CAD-modeller | QMK212B7223KGHT Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Klassificeringar AEC-Q200 |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 0805 (metrisk 2012) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,053" (1,35mm) |