LLXBD5050YAL1R5N har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
I lager: 0
MFR Recommended
Taiyo Yuden
I lager: 1 500
Datablad
1.5 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 3.6 A 20mOhm Icke standard
LLXBD5050YAL1R5N
DigiKeys produktnummer
587-LLXBD5050YAL1R5NTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLXBD5050YAL1R5N
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 3.6A 20 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
6A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
20mOhm
Frekvens - självresonant
60MHz
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-25°C-120°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,193" x B 0,193" (4,90 x 4,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,161" (4,10mm)