LCXND5050YAL1R5NMG
DigiKeys produktnummer
587-LCXND5050YAL1R5NMGTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LCXND5050YAL1R5NMGCT-ND - Remsbit (CT)
587-LCXND5050YAL1R5NMGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LCXND5050YAL1R5NMG
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 4.5A 17 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 4.5 A 17mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
17mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
60MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,193" x B 0,193" (4,90 x 4,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,161" (4,10mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
6,4A