LLXND5050YAL1R5NMG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 0
1.5 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 4.5 A 17mOhm Icke standard
LLXND5050YAL1R5NMG
DigiKeys produktnummer
587-LLXND5050YAL1R5NMGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLXND5050YAL1R5NMG
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 4.5A 17 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
6,4A
Likströmsresistans (DCR)
17mOhm
Frekvens - självresonant
60MHz
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,193" x B 0,193" (4,90 x 4,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,161" (4,10mm)