JMK316ABJ107ML-T
DigiKeys produktnummer
587-3395-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-3395-1-ND - Remsbit (CT)
587-3395-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMK316ABJ107ML-T
Beskrivning
CAP CER 100UF 6.3V X5R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
JMK316ABJ107ML-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)