FBMH3216HM221NTV
DigiKeys produktnummer
587-3834-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-3834-1-ND - Remsbit (CT)
587-3834-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FBMH3216HM221NTV
Beskrivning
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 4A 20mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FBMH3216HM221NTV Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Strömklassning (max)
4A
DC-resistans (DCR) (max)
20mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Höjd (max)
0,071" (1,80mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)