BLM15PX121SZ1D
DigiKeys produktnummer
490-16505-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-16505-1-ND - Remsbit (CT)
490-16505-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15PX121SZ1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 2A 55mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15PX121SZ1D Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
55mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,022" (1,00 x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
2A