TI900-50M-320-0.12-0 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
t-Global Technology
I lager: 6
Datablad
MFR Recommended
t-Global Technology
I lager: 16
Datablad
Termiska plattor White 50,00m x 320,00mm Rektangulär
TI900-50M-320-0.12-0
DigiKeys produktnummer
1168-TI900-50M-320-0.12-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TI900-50M-320-0.12-0
Beskrivning
THERM PAD 50MX320MM WHITE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Tjocklek
0,0050" (0,127mm)
Färg
White
Artikelstatus
Föråldrad
Termisk konduktivitet
1,8W/m-K
Typ
Strömledande isolatorplatta, rulle
Form
Rektangulär
Basproduktens nummer
Kontur
50,00m x 320,00mm