TI900-300-300-0.12-0
DigiKeys produktnummer
1168-1385-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TI900-300-300-0.12-0
Beskrivning
THERM PAD 300MMX300MM WHT
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor White 300,00mm x 300,00mm Kvadrat
Kategori
Tjocklek
0,0050" (0,127mm)
Färg
White
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
1,8W/m-K
Typ
Strömledande isolatorplatta
Form
Kvadrat
Basproduktens nummer
Kontur
300,00mm x 300,00mm