TI900-150-150-0.12-0
DigiKeys produktnummer
1168-1384-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TI900-150-150-0.12-0
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM WHT
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
Kategori
Tjocklek
0,0050" (0,127mm)
Tillverkare
t-Global Technology
Material
Silikon
Serie
Stöd, bärare
Viskos
Förpackning
Box
Färg
Grå
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
1,8W/m-K
Typ
Strömledande isolatorplatta
Hållbarhetstid
24 månader
Form
Kvadrat
Basproduktens nummer
Kontur
150,00mm x 150,00mm