TG-P10090-150-150-0.09-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-P10090-150-150-0.09-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-P10090-150-150-0.09-1A
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
Kategori
Form
Kvadrat
Kontur
150,00mm x 150,00mm
Serie
Tjocklek
0,0035" (0,090mm)