TG-P10050-150-150-0.05-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-P10050-150-150-0.05-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-P10050-150-150-0.05-1A
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
Kategori
Form
Kvadrat
Tillverkare
t-Global Technology
Kontur
150,00mm x 150,00mm
Serie
Tjocklek
0,0020" (0,051mm)