TG-P10090-300-300-0.09-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-P10090-300-300-0.09-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-P10090-300-300-0.09-1A
Beskrivning
THERM PAD 300MMX300MM GRAY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 300,00mm x 300,00mm Kvadrat Vidhäftande (en sida)
Kategori
Kontur
300,00mm x 300,00mm
Tjocklek
0,0035" (0,090mm)