TG-A1250LC-135-135-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1250LC-135-135-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1250LC-135-135-1.0
Beskrivning
THERMAL PAD 135X135MM GREEN
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grön 135,00mm x 135,00mm Kvadrat Klibbigt (en sida)
Kategori
Kontur
135,00mm x 135,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Lim
Klibbigt (en sida)
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Grön
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
10W/m-K