TG-A1250LC-135-135-1.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1250LC-135-135-1.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1250LC-135-135-1.5
Beskrivning
THERMAL PAD 135X135MM GREEN
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grön 135,00mm x 135,00mm Kvadrat Klibbigt (en sida)
Kategori
Kontur
135,00mm x 135,00mm
Tjocklek
0,0591" (1,500mm)
Bulk
Lim
Klibbigt (en sida)
Färg
Grön
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
10W/m-K