TG-A1250LC-270-270-2.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1250LC-270-270-2.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1250LC-270-270-2.0
Beskrivning
THERMAL PAD 270X270MM GREEN
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grön 270,00mm x 270,00mm Kvadrat Klibbigt (en sida)
Kategori
Kontur
270,00mm x 270,00mm
Tjocklek
0,0787" (2,000mm)
Termisk konduktivitet
10W/m-K