MF50100V2-1000U-A99
MF50100V2-1000U-A99
Sunon Demonstrates the Autorestart and Reverse Airflow Features
MF50100V2-1000U-A99
DigiKeys produktnummer
259-2045-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MF50100V2-1000U-A99
Beskrivning
FAN AXIAL 50X10MM VAPO 5VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 5VDC Fyrkantig - L 50mm x H 50mm Vapo-Bearing™ 11,0 CFM (0,308m³/min) 2 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MF50100V2-1000U-A99 Modeller
Kategori
Brus
25,6dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
430 mW
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 50mm x H 50mm
Vikt
0,043 lb (19,5 g)
Bredd
10,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,085A
Luftflöde
11,0 CFM (0,308m³/min)
Spänningsintervall
3,5-6VDC
Statiskt tryck
0,110 in H2O (27,4 Pa)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Vapo-Bearing™
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C