SM15T18CAY | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SM15T18CAY |
Beskrivning | TVS DIODE 15.3VWM 32.5VC SMC |
Tillverkarens standardleveranstid | 21 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32,5V Klämma 308A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SM15T18CAY Modeller |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 308A (8/20µs) |
Tillv. | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-150°C (TJ) |
Artikelstatus Aktiv | Grad Automotive |
Typ Zener | Godkännande AEC-Q101 |
Dubbelriktade kanaler 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - backspänning (typ) 15,3V | Inkapsling/låda DO-214AB, SMC |
Spänning - genombrott (min) 17,1V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 32,5V | Basproduktens nummer |