SM15T18CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
112-SM15T18CA-E3/57TTR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SM15T18CA-E3/57TCT-ND - Remsbit (CT)
112-SM15T18CA-E3/57TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T18CA-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 15.3VWM 25.2V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25,2V Klämma 59,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
59,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
17,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
25,2V