SM15T18CA
DigiKeys produktnummer
497-7865-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-7865-1-ND - Remsbit (CT)
497-7865-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T18CA
Beskrivning
TVS DIODE 15.3VWM 32.5VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32,5V Klämma 308A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM15T18CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
308A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
17,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,5V