1.5SMC18CA/TR7
DigiKeys produktnummer
13-1.5SMC18CA/TR7TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-1.5SMC18CA/TR7CT-ND - Remsbit (CT)
13-1.5SMC18CA/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC18CA/TR7
Beskrivning
TVS DIODE 15.3VWM 25.2V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25,2V Klämma 60,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
25,2V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
60,3A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
15,3V
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - genombrott (min)
17,1V