SLVU2.8-4A1
DigiKeys produktnummer
497-10115-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-10115-1-ND - Remsbit (CT)
497-10115-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLVU2.8-4A1
Beskrivning
TVS DIODE 2.8VWM 15VC 8-SOIC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15V Klämma 24A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SLVU2.8-4A1 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
24A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Ethernet
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
4
Inkapsling/låda
8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Spänning - backspänning (typ)
2,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
15V