CDNBS08-SLVU2.8-4
DigiKeys produktnummer
CDNBS08-SLVU2.8-4TR-ND - Remsa och spole (TR)
CDNBS08-SLVU2.8-4CT-ND - Remsbit (CT)
CDNBS08-SLVU2.8-4DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDNBS08-SLVU2.8-4
Beskrivning
TVS DIODE 2.8VWM 21VC 8-SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
21V Klämma 30A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDNBS08-SLVU2.8-4 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Ethernet
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
6pF vid 1MHz
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
4
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
2,8V (max.)
Inkapsling/låda
8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Spänning - genombrott (min)
3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
30A (8/20µs)