RMCS1206FT6K19 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Stackpole Electronics Inc
I lager: 4 119
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
YAGEO
6.19 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande Tjock film
RMCS1206FT6K19
DigiKeys produktnummer
RMCS1206FT6K19-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMCS1206FT6K19
Beskrivning
RES 6.19K OHM 1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RMCS1206FT6K19 Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,061" (3,10 x 1,55mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)