SMT-024-012VW
DigiKeys produktnummer
4797-SMT-024-012VW-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMT-024-012VW
Beskrivning
AC/DC 24V 12W COMPACT IP67
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
500mA 24V Konstant spänning LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
Kategori
Spänning - utspänning
24V
Tillverkare
Smarts Electronic & Technology
Ström - utgång (max)
500mA
Serie
Effekt (Watt)
12 W
Förpackning
Box
Spänning - isolering
2 kV
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
OCP, OTP, SCP
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Klassificeringar
IP67
Typ
Konstant spänning
Arbetstemperatur
-20°C-50°C
Topologi
AC/DC-omvandlare
Effektivitet
81%
Antal utgångar
1
Termineringstyp
Trådledare
Spänning - ingång (min)
90VAC
Storlek/dimension
L 2,64" x B 1,18" x H 0,79" (67,0 x 30,0 x 20,0mm)
Spänning - ingång (max)
265VAC