RACV04-24
DigiKeys produktnummer
945-2946-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RACV04-24
Beskrivning
LED DRIVER CV AC/DC 24V 170MA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
170mA 24V Konstant spänning LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
Kategori
Ström - utgång (max)
170mA
Tillverkare
Recom Power
Effekt (Watt)
4 W
Serie
Spänning - isolering
3.75 kV
Egenskaper
OTP, OVP, SCP
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
IP65
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-20°C-50°C
Typ
Konstant spänning
Effektivitet
75%
Topologi
AC/DC-omvandlare
Termineringstyp
Trådledare
Storlek/dimension
L 1,50" x B 1,06" x H 0,83" (38,0 x 27,0 x 21,0mm)
Spänning - ingång (min)
90VAC
Godkännande myndighet
CB, CE, cETLus, ENEC
Spänning - ingång (max)
264VAC
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - utspänning
24V