510MCB50M0000AAG är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 1 000
Datablad
I lager: 50
Nytt hos DigiKey
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
510MCB50M0000AAG
DigiKeys produktnummer
863-510MCB50M0000AAG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510MCB50M0000AAG
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
26mA
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Utgång
CMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA