510MCA50M0000AAGR
DigiKeys produktnummer
863-510MCA50M0000AAGR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510MCA50M0000AAGR
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
26mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V