510CBB25M0000AAGR är slut i lager och kan restnoteras.
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 115
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 280
I lager: 0
I lager: 118
I lager: 977
Direkt
Cardinal Components Inc.
Direkt
Cardinal Components Inc.
Nytt hos DigiKey
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
510CBB25M0000AAGR
DigiKeys produktnummer
863-510CBB25M0000AAGR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510CBB25M0000AAGR
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
26mA
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA