510CCA25M0000AAG
DigiKeys produktnummer
336-5450-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510CCA25M0000AAG
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
510CCA25M0000AAG Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
26mA
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V