SIT9102AI-243N33E200.00000X
DigiKeys produktnummer
1473-31116-2-ND - Remsa och spole (TR)
1473-31116-1-ND - Remsbit (CT)
1473-31116-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9102AI-243N33E200.00000X
Beskrivning
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT9102AI-243N33E200.00000X Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
79mA
Artikelstatus
Inte för nya designer
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)