ECS-LVDS33-2000-BN
DigiKeys produktnummer
XC1873TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC1873CT-ND - Remsbit (CT)
XC1873DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-LVDS33-2000-BN
Beskrivning
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-LVDS33-2000-BN Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
70mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,067" (1,70mm)