SIT9102AI-243N25E200.00000Y
DigiKeys produktnummer
1473-1521-2-ND - Remsa och spole (TR)
1473-1521-1-ND - Remsbit (CT)
1473-1521-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9102AI-243N25E200.00000Y
Beskrivning
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT9102AI-243N25E200.00000Y Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
76mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
10µA
Utgång
LVDS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
2,5V