CO43025-25.000-EXT-TR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 115
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 280
Datablad
I lager: 0
I lager: 0
I lager: 200
I lager: 977
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
I lager: 80
IQD Frequency Products
I lager: 620
Taitien
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
CO43025-25.000-EXT-TR
DigiKeys produktnummer
2151-CO43025-25.000-EXT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-CO43025-25.000-EXT-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2151-CO43025-25.000-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CO43025-25.000-EXT-TR
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
25mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)