PYA30A120250
DigiKeys produktnummer
993-PYA30A120250-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYA30A120250
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 30 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Tillverkare
Phihong USA
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Fast blad
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 2,80" x B 1,70" x H 1,14" (71,2 x 43,2 x 29mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CE, cULus, UKCA
Ström - utgång (max)
2,5A
Standardnummer
Effekt (Watt)
30 W