PYA36A120300
DigiKeys produktnummer
993-PYA36A120300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PYA36A120300
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36
Detaljerad beskrivning
12V 36 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Positiv mitt
Serie
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Fast blad
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Storlek/dimension
L 3,63" x B 1,88" x H 1,26" (92,2 x 47,8 x 31,9mm)
Spänning - utspänning
12V
Ström - utgång (max)
3A
Standardnummer
Effekt (Watt)
36 W